Адміністрування комп'ютерної та офісної техніки

Адміністрування комп'ютерної та офісної техніки

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Адміністрування серверів - це комплекс послуг з обслуговування операційної системи і загальносистемного програмного забезпечення, спрямований на забезпечення його стабільної і безпечної роботи, а також на виконання поточних завдань з управління користувачами, операційною системою і загальносистемним програмним забезпеченням.

Детально  

BAS хостинг – це те, що потрібно Вашому бізнесу. Не відволікайтесь на технічні деталі! Ми розміщуємо будь-які об’єми стандартних та галузевих програм, забезпечуємо багаторівневий захист Ваших даних, та їх щоденне резервне копіювання, гарантуємо мобільність та надійність! Це підвищить ефективність роботи Вашої компанії та дозволить зекономити кошти, які Ви зможете вкласти в розвиток Вашого бізнесу!

Детально  

Ми пропонуємо абонентське обслуговування, серверів, комп’ютерної та офісної техніки з фіксованою щомісячною платою відповідно до обраного тарифного плану.
Детально  

Здійснюємо налаштування і супровід користувацьких комп'ютерів, встановлюємо ліцензійне та freeware програмне забезпечення.
Детально  

Корпоративна пошта – це один із ефективних інструментів досягнення цілей підприємства та невід'ємна складова іміджу успішної компанії. Необхідністю є не тільки наявність сайту в Інтернеті, але й своя електронна пошта корпоративного формату, яка забезпечить ділове спілкування не лише між співробітниками, а також між компанією та клієнтами.

Детально  

На сьогоднішній день важко уявити роботу компанії, фірми чи підприємства без комп’ютерів та інтернету, а для більшості сфер діяльності – це основа їхньої роботи. Локальна мережа надасть Вам можливість покращити взаємодію між співробітниками і відділами компанії. А саме забезпечить швидкісний обмін різноманітною інформацією, спільне використання прикладних програм та периферійних пристроїв, підключених до мережі.

Детально  

IP Телефонія - це технологія, яка забезпечує організацію телефонних розмов, як між співробітниками фірми (всередені та за її межами), так і здійснення зовнішніх вхідних-вихідних дзвінків за допомогою відповідних номерів, використовуючи інтернет чи будь-яку ІР-мережу в режимі реального часу.

Детально  

У корпоративному середовищі Wi-Fi виконує дедалі помітнішу функцію і відіграє дедалі більшу за значимістю роль. До Wi-Fi можна підключити смартфон або планшет, але, що набагато важливіше: корпоративний телефон, мобільний термінал збору даних або онлайн-касу для прийому платежів і друку чеків.

Детально  

Адміністрування комп'ютерної та офісної техніки

Cупровід корпоративних клієнтів і надання ІТ-аутсорсингу на вигідних умовах. Допоможемо побудувати власну конкурентну перевагу, використовуючи передові технології. Підприємство може продовжувати розвивати основний напрямок; реалізовуючи свою діяльність, у той час, як наші спеціалісти будуть просувати його в IT-сфері і забезпечувати якісне абонентське обслуговування.