Адміністрування комп'ютерної та офісної техніки

Ми пропонуємо абонентське обслуговування, серверів, комп’ютерної та офісної техніки з фіксованою щомісячною платою відповідно до обраного тарифного плану.
Детально  

Здійснюємо налаштування і супровід користувацьких комп'ютерів, встановлюємо ліцензійне та freeware програмне забезпечення.
Детально  

На сьогоднішній день важко уявити роботу компанії, фірми чи підприємства без комп’ютерів та інтернету, а для більшості сфер діяльності – це основа їхньої роботи. Локальна мережа надасть Вам можливість покращити взаємодію між співробітниками і відділами компанії. А саме забезпечить швидкісний обмін різноманітною інформацією, спільне використання прикладних програм та периферійних пристроїв, підключених до мережі.

Детально  

Адміністрування комп'ютерної та офісної техніки

Cупровід корпоративних клієнтів і надання ІТ-аутсорсингу на вигідних умовах. Допоможемо побудувати власну конкурентну перевагу, використовуючи передові технології. Підприємство може продовжувати розвивати основний напрямок; реалізовуючи свою діяльність, у той час, як наші спеціалісти будуть просувати його в IT-сфері і забезпечувати якісне абонентське обслуговування.