Автоматизація дистрибуції

Автоматизація дистрибуції

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


ТОВ «Ілла» є провідним дистриб'ютором продовольчої групи товарів в Тернопільській області. Серед партнерів фірми такі відомі торгові марки, як «Олейна», «Торчин», «Мівіна», «Інтеррибфлот», «Аква», «Авіс».


Мобільний додаток було розроблено і впроваджено у строки та згідно з технічним завданням. Серед запроваджених механізмів слід виділити автоматизацію роботи торгових агентів згідно із затвердженими маршрутами, зручні форми підбору товарів при складанні замовлення, актуальність залишків товарів на момент складання замовлення, інтеграція з внутрішніми бізнес-процесами підприємства.


Впровадження сучасної облікової системи зі спеціалізованими механізмами, що враховують роботу дистриб’юторської компанії, дозволило зменшити час реалізації практично кожного виробничого процесу. Завдяки мобільному додатку дуже зросла ефективність роботи торгових агентів, що дозволило охопити більшу частину клієнтів. Завдяки оптимізації роботи зменшились витрати на персонал підприємства. Зменшення часу від обробки замовлення, до відвантаження і доставки до клієнта – одна із важливих конкурентних переваг, що отримало підприємство.


Завдяки впровадженню “Мобільної торгівлі” підприємству вдалося вийти на якісно новий рівень роботи. Зменшилися витрати на роздатковий матеріал — вся інформація для торгового агента приходить на смартфон/планшет в електронному вигляді через обмін з центральною базою.


Зменшення обслуговуючого персоналу, пришвидшення процесів продажу, чіткий та швидкий облік ремонту автомобілів на СТО, вже за 6 місяців дали відчутні результати. Економія за даний період дозволяє вирахувати окупність проекту в межах від одного до півтора року.