Оренда, налаштування та обслуговування серверів

Адміністрування комп'ютерної та офісної техніки

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Задать вопрос

Системні адміністратори нашої компанії пропонують професійні послуги адміністрування Ваших серверів на операційних системах Windows і Linux. Всі наші системні адміністратори мають вищу технічну освіту і великий досвід у вирішенні складних завдань. Наша робота відрізняється документуванням наших дій і серйозним рівнем безпеки.
Якщо Ваша організація не має власного сервера, тоді ми можемо надати в оренду виділений або віртуальний сервер. Оренда сервера, на відміну від звичайного хостингу, дозволяє отримати максимальний рівень безпеки і надійності для вашого проекту. Якщо ви укладете з нами договір на адміністрування сервера, то ми будемо повністю відповідати за роботу сервера. Наші системні адміністратори будуть робити резервне копіювання даних, постійно вести моніторинг логів сервера. У разі виникнення будь-яких проблем або переходу на новий сервер наші системні адміністратори налаштують новий сервер і перенесуть на нього всі дані з резервних копій.

Заказать услугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.