Місія нашої компанії - ми перетворюємо захоплення, знання, досвід і сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Повідомляємо, що з 01.07.2019 року планується підвищити ціни на програмний продукт "1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України"

Детальніше  

KeePass – безкоштовна програма з відкритим кодом для легкого і надійного зберігання логінів і паролів до Ваших сервісів (авторизація на сайтах, зберігання даних користувачів операційних систем, серверів, інших програм тощо).

Детальніше  

Прийнявши програміста на роботу, Ви відразу зіштовхуєтесь з організаційними проблемами. Постає питання: як проконтролювати програміста та керувати його роботою? Це проблема будь якого керівника, який бере програміста в штат і рано чи пізно розуміє, що проблему не вирішити без найму ще одного працівника – директора для програміста, та в кінцевому результаті і це вирішує проблему лише на 10%.


Детальніше  

Service Desk – це диспетчерська служба, яка в повній мірі є відповідальна перед клієнтами за надання погоджених з ними послуг і сервісів. Вона є центром прийому усіх скарг і пропозицій, здійснює контроль поточного стану сервісів.

Детальніше