Місія нашої компанії - ми перетворюємо захоплення, знання, досвід і сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Прийнявши програміста на роботу, Ви відразу зіштовхуєтесь з організаційними проблемами. Постає питання: як проконтролювати програміста та керувати його роботою? Це проблема будь якого керівника, який бере програміста в штат і рано чи пізно розуміє,...

Детальніше  

На сьогоднішній день немає заборони щодо використання продуктів 1С в Україні. Указ президента №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших...

Детальніше  

Можливо буде комусь корисна історія автоматизації нашої фірми франчайзі 1С. Постараюся також коротко викласти вимоги до системи на сьогоднішній день.

Детальніше  

Service Desk – це диспетчерська служба, яка в повній мірі є відповідальна перед клієнтами за надання погоджених з ними послуг і сервісів. Вона є центром прийому усіх скарг і пропозицій, здійснює контроль поточного стану сервісів.

Детальніше