Автоматизація в Польщі

Автоматизація в Польщі

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Тільки за рахунок економії на доставки з допомогою електронних торгів з постачальниками транспортних послуг та скорочення персоналу, за оцінками компанії Artcem, термін окупності впровадженої системи становить 15 місяців. Крім того, значно збільшилася швидкість оформлення заявки, при цьому зменшилася кількість технічних помилок. У клієнта з'явилася можливість відслідковувати статус своїх заявок. Все це без сумніву позитивно вплинуло на лояльність клієнтів компанії Artcem і в подальшому позначиться на збільшенні прибутку.


Компанія Biolanic Sp. z o.o. заснована в 2010 році. Основний вид діяльності дистрибуція екологічно чистої сировини для виробництва автомобільних шин. Компанія була створена як структурний, логістичний підрозділ виробничого холдінгу Оргхім. На момент підписання договору автоматизації компанія налічувала понад 30 складів у різних частинах Європи і Африки. Основними оперативними бізнес процесами були: закупівля масел в Росії на розподільчі склади в Європі, переміщення між своїми складами, контроль оптимальних залишків на складах, продаж сировини безпосереднім виробникам автомобільних шин, аналіз логістичних шляхів доставки товару. Використовували систему від компанії Comarch для ведення оперативного і бухгалтерського обліку.


У грудні 2014 року компанією "Be Happy" було прийнято рішення про автоматизацію польського підрозділу за допомогою програми Modulsoft: ERP. З січня 2015 року компанія "Be Happy" ввела в промислову експлуатацію цю систему. У квітні 2015 року був підписаний договір на технічну підтримку і обслуговування програми Modulsoft: ERP.


Компанія SM Gwarant заснована в 2007 році. Основний вид діяльності оптова та роздрібна торгівля автомобільних запчастин. Компанія була створена як структурний підрозділ української компанії ТзОВ «Транспортна компанія». На момент підписання договору автоматизації компанія налічувала близько 30 співробітників в Україні і Польщі. Основними оперативними бізнес процесами були: закупівля запасних частин до автомобілів в Польщі, роздрібний продаж в Польщі та в Україні, оптовий продаж, оформлення Tax Free, переміщення на склади в Україну. Використовували систему від компанії Insert для ведення оперативного обліку. Бухгалтерський облік на аутсорсингу.


Впровадження конфігурацій «ModulSoft:ERP» та «ModulSoft: Sprzedaż detaliczna» дозволило вирішити питання автоматизації бухгалтерського та управлінського обліків та суттєво знизити витрати на бухгалтерську підтримку діяльності роздрібного магазину в Польщі роздрібних магазинів.