Автоматизація автосервісу

Автоматизація автосервісу

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Зменшення обслуговуючого персоналу, пришвидшення процесів продажу, чіткий та швидкий облік ремонту автомобілів на СТО, вже за 6 місяців дали відчутні результати. Економія за даний період дозволяє вирахувати окупність проекту в межах від одного до півтора року.


Протягом року були автоматизовані всі філії області, що дало можливість зробити повний аналіз доцільності продажу та розвитку кожного з напрямків. Автоматизація столу замовлень значно зменшила час обслуговування, калькуляції стали прозорішими та доступними для клієнтів, що безумовно вплинуло на їх лояльність та відобразилось у збільшенні прибутків компанії. За підрахунками компанії Волинь-АВТО окупність проекту склала вісімнадцять місяців.


Впровадження конфігурації УТП дозволило вирішити питання автоматизації постачання, а значить постійної наявності потрібних запчастин на складі. А це забезпечує високий рівень продажу, довіру та повагу клієнта. Це дає змогу економії часу менеджера з постачання на аналіз залишків на складі, відповідно надаючи йому час на пошук нових більш вигідних постачальників та партнерів. Великим плюсом впровадження є оптимізація складів, відсутність помилок продажу товару якого немає на складі. Все це економить час, а відповідно і кошти.