Тарифи на хостинг BAF

Адміністрування комп'ютерної та офісної техніки

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Задать вопрос

BAS хостинг – це те, що потрібно Вашому бізнесу. Не відволікайтесь на технічні деталі! Ми розміщуємо будь-які об’єми стандартних та галузевих програм, забезпечуємо багаторівневий захист Ваших даних, та їх щоденне резервне копіювання, гарантуємо мобільність та надійність! Це підвищить ефективність роботи Вашої компанії та дозволить зекономити кошти, які Ви зможете вкласти в розвиток Вашого бізнесу!

Оренда виділеного віртуального сервера - це послуга, завдяки якій, Ви отримуєте ряд переваг, а саме:

- Безпека. Ваша програма BAS знаходиться під надійним захистом. Дані зберігаються в промисловому дата-центрі на території закритого режимного об’єкта зі строго обмеженим доступом
- Мобільність. Ваші співробітники, які мають персональний пароль, отримують цілодобовий доступ до програм з будь якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет та з будь-якої точки світу. Кількість одночасно працюючих користувачів обмежена лише вашим тарифом
- Швидкий старт для бізнесу. Якщо Ви лише придбали програму, то Ви зможете заощадити кошти, не витрачаючи їх на придбання власного серверного обладнання та на оплату праці спеціаліста для його адміністрування.
- Оперативне вирішення проблем роботи сервера. Жодна проблема не залишиться без уваги і буде вчасно вирішена.
- Резервне копіювання (Backup). Здійснюється автоматично щодня в період з 00:00 до 03:00 (зберігаємо копії бази в фізично незалежних місцях за 30 останніх діб).
- Захист даних від вірусів.
- Підключення по захищеному каналу. Інформація передається в зашифрованому вигляді по захищеному каналу.
- Сучасне обладнання.
- Підключення програм сервісу здачі електронної звітності.
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми дуже цінуємо своїх клієнтів, тому вирішили дати Вам декілька порад, щоб Ви точно визначились з рішенням про придбання даної послуги. Чи оцінили Ви всі технічні сторони, зауважили на те, що для даної послуги потрібен стабільний швидкий інтернет? До речі, не забудьте зауважити важливу річ, чи дозволяє політика зберігання даних Вашої компанії розміщувати їх за межами фірми? Але і задумайтесь про те, що це був би вагомий плюс, адже наші сервери фізично знаходяться за межами країни, що гарантує надійне збереження інформації.
Заказать услугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.