Wi-Fi

Адміністрування комп'ютерної та офісної техніки

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Задать вопрос

У корпоративному середовищі Wi-Fi виконує дедалі помітнішу функцію і відіграє дедалі більшу за значимістю роль. До Wi-Fi можна підключити смартфон або планшет, але, що набагато важливіше: корпоративний телефон, мобільний термінал збору даних або онлайн-касу для прийому платежів і друку чеків. Добре, якщо необхідна вашому підприємству область дії WiFi-мережі невелика, і можна обійтися звичайною недорогою точкою доступу, але як бути, якщо бездротовим зв'язком необхідно покрити тисячі квадратних метрів на декількох поверхах?

Технологічно вірним варіантом вважається використання контролера і залежних точок доступу. Саме такий варіант і називається "Безшовний WiFi". Суть його в тому, що точок доступу може бути багато, а керувати ними і їх оновленням буде займається один централізований пристрій-контролер:

  • відстежує стан підлеглих точок доступу, навантаження на них;
  • регулює потужність сигналу і пропускну здатність в залежності від кількості клієнтів і характеру їх роботи;
  • забезпечує веб-аутентифікацію і динамічні облікові записи для реалізації т.зв.
  • "гостьовий доступ";
  • забезпечує швидкий роумінг, за допомогою якого ви можете вільно переміщатися, наприклад, з Wi-Fi-телефоном між зонами покриття різних точок доступу, не перериваючи розмову і не спостерігаючи при цьому ніяких перебоїв зі зв'язком. Контролер при цьому своєчасно "направляє" на ваш пристрій сигнал з найбільш близько розташованої точки доступу.
Заказать услугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.