Автоматизація лісових господарств

Автоматизація лісових господарств

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства підпорядковується Державному агентству лісових ресурсів України та є його територіальним органом. Управління сприяє забезпеченню формування та реалізації державної політики в сфері регулювання лісових відносин та ведення лісового і мисливського господарства та полювання на території Вінницької області. Управління бере участь: в організації ведення державного лісового кадастру та державного кадастру мисливських тварин; в здійсненні лісовпорядкування мисливських угідь, моніторингу лісів і мисливських тварин, у розробленні та організації виконання загальнодержавних і регіональних програм у сфері охорони, використання, відтворення лісів та тваринного світ.


Впровадження сучасної облікової системи дозволило привести облік на лісогосподарських підприємствах Волинської області на якісно новий рівень. Консолідація даних діяльності різних відділів підприємства у єдиній системі дає можливість для оперативного реагування і прийняття управлінських рішень. Гнучка система аналітики витрат дозволяє оптимізувати включення витрат до собівартості продукції відповідно до специфіки кожного окремого лісового господарства. Підвищились достовірність та точність даних, швидкість, ефективність і правильність прийняття рішень,