Проекти

Місія нашої компанії - ми перетворюємо захоплення, знання, досвід і сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


1С в дистрибуції

ТОВ «Ілла» є провідним дистриб'ютором продовольчої групи товарів в Тернопільській області. Серед партнерів фірми такі відомі торгові марки, як «Олейна», «Торчин», «Мівіна», «Інтеррибфлот», «Аква», «Авіс».

Мобільний додаток було розроблено і впроваджено у строки та згідно з технічним завданням. Серед запроваджених механізмів слід виділити автоматизацію роботи торгових агентів згідно із затвердженими маршрутами, зручні форми підбору товарів при складанні замовлення, актуальність залишків товарів на момент складання замовлення, інтеграція з внутрішніми бізнес-процесами підприємства.
1C в Польщі

Компанія Artcem заснована в 2005 році. Статутний капітал компанії 7 800 000 зл. (1,9 млн. Євро). Основний вид діяльності виробництво і оптовий продаж цементу. На момент підписання договору автоматизації компанія нараховувала 85 осіб. Основними оперативними бізнес процесами були: закупівля цементу насипом, фасовка цементу, оптовий продаж близько 200 реалізацій в день і доставка цементу, з пошуком транспортних компаній. Використовували сайт для оформлення заявок з відправкою їх на пошту і систему Symfonia від компанії Sage для ведення оперативного і бухгалтерського обліку.


Компанія Biolanic Sp. z o.o. заснована в 2010 році. Основний вид діяльності дистрибуція екологічно чистої сировини для виробництва автомобільних шин. Компанія була створена як структурний, логістичний підрозділ виробничого холдінгу Оргхім. На момент підписання договору автоматизації компанія налічувала понад 30 складів у різних частинах Європи і Африки. Основними оперативними бізнес процесами були: закупівля масел в Росії на розподільчі склади в Європі, переміщення між своїми складами, контроль оптимальних залишків на складах, продаж сировини безпосереднім виробникам автомобільних шин, аналіз логістичних шляхів доставки товару. Використовували систему від компанії Comarch для ведення оперативного і бухгалтерського обліку.
1С в лісових господарствах

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства підпорядковується Державному агентству лісових ресурсів України та є його територіальним органом. Управління сприяє забезпеченню формування та реалізації державної політики в сфері регулювання лісових відносин та ведення лісового і мисливського господарства та полювання на території Вінницької області. Управління бере участь: в організації ведення державного лісового кадастру та державного кадастру мисливських тварин; в здійсненні лісовпорядкування мисливських угідь, моніторингу лісів і мисливських тварин, у розробленні та організації виконання загальнодержавних і регіональних програм у сфері охорони, використання, відтворення лісів та тваринного світ.


Для Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства розроблена і впроваджена комплексна облікова система на платформі 1С: Підприємство 8.2.