Проекти

Проєкти

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Автоматизація в Польщі

Тільки за рахунок економії на доставки з допомогою електронних торгів з постачальниками транспортних послуг та скорочення персоналу, за оцінками компанії Artcem, термін окупності впровадженої системи становить 15 місяців. Крім того, значно збільшилася швидкість оформлення заявки, при цьому зменшилася кількість технічних помилок. У клієнта з'явилася можливість відслідковувати статус своїх заявок. Все це без сумніву позитивно вплинуло на лояльність клієнтів компанії Artcem і в подальшому позначиться на збільшенні прибутку.


Компанія Biolanic Sp. z o.o. заснована в 2010 році. Основний вид діяльності дистрибуція екологічно чистої сировини для виробництва автомобільних шин. Компанія була створена як структурний, логістичний підрозділ виробничого холдінгу Оргхім. На момент підписання договору автоматизації компанія налічувала понад 30 складів у різних частинах Європи і Африки. Основними оперативними бізнес процесами були: закупівля масел в Росії на розподільчі склади в Європі, переміщення між своїми складами, контроль оптимальних залишків на складах, продаж сировини безпосереднім виробникам автомобільних шин, аналіз логістичних шляхів доставки товару. Використовували систему від компанії Comarch для ведення оперативного і бухгалтерського обліку.
Автоматизація дистрибуції

ТОВ «Ілла» є провідним дистриб'ютором продовольчої групи товарів в Тернопільській області. Серед партнерів фірми такі відомі торгові марки, як «Олейна», «Торчин», «Мівіна», «Інтеррибфлот», «Аква», «Авіс».


Мобільний додаток було розроблено і впроваджено у строки та згідно з технічним завданням. Серед запроваджених механізмів слід виділити автоматизацію роботи торгових агентів згідно із затвердженими маршрутами, зручні форми підбору товарів при складанні замовлення, актуальність залишків товарів на момент складання замовлення, інтеграція з внутрішніми бізнес-процесами підприємства.
Автоматизація лісових господарств

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства підпорядковується Державному агентству лісових ресурсів України та є його територіальним органом. Управління сприяє забезпеченню формування та реалізації державної політики в сфері регулювання лісових відносин та ведення лісового і мисливського господарства та полювання на території Вінницької області. Управління бере участь: в організації ведення державного лісового кадастру та державного кадастру мисливських тварин; в здійсненні лісовпорядкування мисливських угідь, моніторингу лісів і мисливських тварин, у розробленні та організації виконання загальнодержавних і регіональних програм у сфері охорони, використання, відтворення лісів та тваринного світ.


Впровадження сучасної облікової системи дозволило привести облік на лісогосподарських підприємствах Волинської області на якісно новий рівень. Консолідація даних діяльності різних відділів підприємства у єдиній системі дає можливість для оперативного реагування і прийняття управлінських рішень. Гнучка система аналітики витрат дозволяє оптимізувати включення витрат до собівартості продукції відповідно до специфіки кожного окремого лісового господарства. Підвищились достовірність та точність даних, швидкість, ефективність і правильність прийняття рішень,
Автоматизація автосервісу

Зменшення обслуговуючого персоналу, пришвидшення процесів продажу, чіткий та швидкий облік ремонту автомобілів на СТО, вже за 6 місяців дали відчутні результати. Економія за даний період дозволяє вирахувати окупність проекту в межах від одного до півтора року.


Протягом року були автоматизовані всі філії області, що дало можливість зробити повний аналіз доцільності продажу та розвитку кожного з напрямків. Автоматизація столу замовлень значно зменшила час обслуговування, калькуляції стали прозорішими та доступними для клієнтів, що безумовно вплинуло на їх лояльність та відобразилось у збільшенні прибутків компанії. За підрахунками компанії Волинь-АВТО окупність проекту склала вісімнадцять місяців.
Мобільні рішення

Мобільний додаток було розроблено і впроваджено у строки та згідно з технічним завданням. Серед запроваджених механізмів слід виділити автоматизацію роботи торгових агентів згідно із затвердженими маршрутами, зручні форми підбору товарів при складанні замовлення, актуальність залишків товарів на момент складання замовлення, інтеграція з внутрішніми бізнес-процесами підприємства.


Впровадження сучасної облікової системи зі спеціалізованими механізмами, що враховують роботу дистриб’юторської компанії, дозволило зменшити час реалізації практично кожного виробничого процесу. Завдяки мобільному додатку дуже зросла ефективність роботи торгових агентів, що дозволило охопити більшу частину клієнтів. Завдяки оптимізації роботи зменшились витрати на персонал підприємства. Зменшення часу від обробки замовлення, до відвантаження і доставки до клієнта – одна із важливих конкурентних переваг, що отримало підприємство.