Прокладання та адміністрування комп'ютерних мереж

Адміністрування комп'ютерної та офісної техніки

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Задать вопрос

На сьогоднішній день важко уявити роботу компанії, фірми чи підприємства без комп’ютерів та інтернету, а для більшості сфер діяльності – це основа їхньої роботи. Локальна мережа надасть Вам можливість покращити взаємодію між співробітниками і відділами компанії. А саме забезпечить швидкісний обмін різноманітною інформацією, спільне використання прикладних програм та периферійних пристроїв, підключених до мережі.

Наша фірма створює такі можливості та пропонує наступні послуги:
 • Проектування локальної обчислювальної мережі;
 • Монтаж кабель-каналів;
 • Розкладка і прокладка мережевого кабелю;
 • Монтаж мережевих розеток;
 • Налаштування робочих місць, серверів і точок доступу;
 • Організація Wi-Fi мереж;
 • Налаштування загального доступу в мережу Інтернет;

Довіривши монтаж локальної мережі фірмі «Модуль» - Ви гарантовано можете бути впевнені у високій кваліфікації фахівців і якості виконаних робіт. Наша фірма здійснює не тільки комплексний підхід до поставленого завдання, а й одночасно прагне побудувати індивідуальний підхід до кожного клієнта. З моменту отримання замовлення на встановлення локальної мережі, наші фахівці працюють в широкому діалозі з представниками клієнта, ретельно вивчаючи технічне завдання, досконально аналізуючи всі необхідні нюанси.

Тільки при такому підході до монтажу локальних мереж можна гарантувати відмінний результат виконаних робіт.

Етапи робіт по монтажу локальної мережі:
 1. Виїзд на об’єкт – отримання вимог та вихідних даних від замовника для складання технічного завдання. Ознайомлення з особливостями даного приміщення;
 2. Створення проекту та узгодження кошторису – на підставі технічного завдання та аналізу об’єкта розробляється проект, підбирається обладнання та розраховується вартість виконання робіт;
 3. Закупівля матеріалу;
 4. Монтаж кабель-траси – монтаж коробів на стіни (з легких і важких матеріалів) монтаж кабель каналів, монтаж металевих і дротових лотків (кабельросту) над підвісними стелями, монтаж підвісних ліній між та поза приміщеннями, свердління отворів у стінах, монтаж у гофрованих та пластикових трубах, монтаж трас за гіпсокартоном.
 5. Монтаж обладнання - комплексний монтаж серверних кімнат, складання та монтаж настінних шаф і шаф які встановлюються на підлогу, монтаж крос блоків і патч-панелей, органайзерів і кабельних жолобів, монтаж і налаштування будь-якого активного і пасивного обладнання, серверів і систем безперебійного живлення, комутація вузлів СКМ і маркування.
 6. Налаштування системи – налаштування роутерів, точок доступу;
 7. Тест та здача замовнику – Перевіряється те, наскільки правильно працює кабельна мережа, чи немає розривів на лініях, чи підключено все необхідне обладнання. На даній стадії також з'ясовується, чи витримує СКМ заплановані навантаження, чи здатна вона надійно працювати в піковий період, чи втримається вона при впливі атак зловмисників. Комплексність перевірки також може залежати від бажань замовника – це питання варто обговорити на проектно-погоджувальній етапі.

Коли Ви обираєте нас, Ви приймаєте рішення на користь багаторічного досвіду – десятки кілометрів прокладеної мережі, сотні підключеного обладнання та незліченна кількість задоволених користувачів. Ми виконаємо проект будь-якої складності, як в одному кабінеті, так і в поєднаному комплексі будівель від підвалу до даху хмарочоса.

Прейскурант робіт
Заказать услугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.