Пакети послуг адміністрування комп’ютерної та офісної техніки

Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Науково-технічний прогрес приводить до зростання складності апаратного і програмного забезпечення, постійно з’являються нові методики і технології. Усе це відбувається настільки швидко, що вимагає неперервного професійного росту системних адміністраторів та іншого ІТ персоналу компанії. Часто вони не встигають за вимогами часу і зростанням складності ІТ інфраструктури свого підприємства. Один, навіть самий досвідчений, системний адміністратор, зараз не може бути високо компетентним у вирішенні усіх ІТ задач компанії. Саме завдяки командному професіоналізму та налагодженій організаційній структурі досягається необхідний рівень стабільної та надійної роботи інформаційної системи організації. Ми переконані в тому, що тільки так можна досягти максимально ефективної роботи ІТ інфраструктури та одночасно знизити витрати на її підтримку.

Ми пропонуємо абонентське обслуговування, серверів, комп’ютерної та офісної техніки з фіксованою щомісячною платою відповідно до обраного тарифного пакету.

Вартість пакетів включає:
 • Налаштування й оптимізація роботи системного й прикладного програмного забезпечення
 • Проведення профілактичних робіт з обслуговування програмного й апаратного забезпечення
 • Діагностика несправностей і ремонт робочих станцій (деталі, які підлягають заміні купуються окремо), можливе створення резервного фонду обладнання. Підключення і налаштування додаткового периферійного обладнання (принтери, сканери, модеми)
 • Розмежування прав доступу користувачів до загальних ресурсів комп'ютерів у мережі. Впровадження систем антивірусного захисту
 • Налаштування системи резервного копіювання по мережі критично важливих даних на сервері
 • Консультування користувачів на робочому місці (під час планового виїзду) і по телефону
 • Ведення технічної й облікової документацій (тех. характеристики комп'ютерів, мережні адреси і т.д.)
 • Підключення додаткових комп'ютерів до мережі, налаштування необхідного програмного забезпечення
 • Організація системи захисту від несанкціонованого проникнення з мережі Інтернет (Firewall). Обслуговування активного мережного обладнання. Усунення несправностей мережі без проведення додаткових кабельних робіт
Якщо Ви не знайшли оптимального абонентського пакету, ми підберемо його індивідуально згідно з Вашими вимогами.

Основні переваги співпраці з нами:

 • не потрібно більше утримувати у штаті працівника, забезпечувати його робочим місцем і обладнанням, сплачувати пов’язані з ним податки, що забезпечує додаткову економію
 • чітка формалізація усіх напрямків діяльності та сервісів, що використовує підприємство
 • роботи виконуються професіоналами вищого рівня, а не «середнім» штатним адміністратором
 • обслуговування здійснюється тільки висококваліфікованими спеціалістами для різних напрямків, а не одним «майстром на всі руки»
 • з нашою компанією Ви отримуєте чітко окреслену відповідальність, нормативи якості та строки виконання робіт, що є проблемним з внутрішнім ІТ підрозділом підприємства
 • завжди доступні для допомоги, навіть у режимі «24/7/365»
 • конкурентні ціни на послуги
Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.

Відгуки

Ми звернулися до фірми "Модуль" оскільки виникла необхідність перейти на новий, більш потужний сервер. Налаштування сервера - це найбільш відповідальна ділянка ІТ інфраструктури підприємства і цим повинні займатись спеціалісти високого рівня. Проект був виконаний якісно і вчасно. Системні адміністратори фірми "Модуль" проявили високий професіоналізм і почуття відповідальності. Співпрацею з ними задоволені і радимо звертатися до них для реалізації складних ІТ проектів.

Чорнуха Ігор Вікторович
Генеральний директор ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536"

Компанія зарекомендувала себе, як команда професіоналів зацікавлених у своїй справі, з чітко організованою структурою і більш ніж партнерському ставленні до нас, як до клієнта. Маючи свого висококваліфікованого адміністратора комп'ютерної техніки в штаті підприємства, ми не один раз зверталися за порадами по налаштуванню серверів і отримували кваліфіковані рекомендації та послуги команди адміністраторів Modul Soft. Ми рекомендуємо цю компанію як надійного і висококваліфікованого партнера по налаштуванню та обслуговуванню серверів.

Piotr Moritz
Prezes Zarządu Softland Sp. z o.o.

Спеціалісти ПП "Фірма "Модуль" компетентно та професійно підтримують працездатність комп’ютерного парку та забезпечують безперебійність функціонування комп’ютерної техніки нашого офісу. Оперативність у роботі, доступність та уважність до деталей - це те, що ми отримуємо завдяки тісній співпраці.

Жалай Галина Григорівна
Головний бухгалтер ТзОВ ВКФ "Ковель"

Співробітники ПП "Фірма "Модуль" протягом 4 років постійно слідкують за нашою комп’ютерною технікою, кваліфіковано консультують по різних питаннях, оперативно реагують на звернення та вирішують робочі питання.

Співпрацею задоволені і рекомендуємо ПП "Фірма"Модуль" як надійного і відповідального партнер.

Павляшик Галина Степанівна
Головний бухгалтер ДП "Камінь-Каширське ЛГ"

За весь час співпраці працівники фірми зарекомендували себе як кваліфіковані спеціалісти, які здатні вирішити практично весь спектр питань по адмініструванню комп’ютерної техніки. Послуги надаються якісно і швидко. Рекомендуємо до співпраці.

Дацюк Олександр Анатолійович
Керівник ПП "Стохід-Волинь"

Співпрацюємо з ПП "Фірма "Модуль" більше 10 років. Висловлюємо подяку фірмі та її системним адміністраторам за багаторічну підтримку нашої комп’ютерної техніки у робочому стані.

Регулярна перевірка комп’ютерів дозволяє продуктивно працювати і не відволікатись на вирішення проблем.

Лукянчук Людмила Степанівна
Головний бухгалтер ВПКП у формі ТзОВ "Теплотехнологія"
Повернутися до списку