Продаж та ремонт комп’ютерної техніки

Продаж та ремонт комп’ютерної техніки

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Майстри компанії надають професійну послугу, що стосується ремонту і обслуговування оргтехніки: принтерів, картриджів, тонерів. Швидко та за доступними цінами.Детально  

Заправку картриджів до лазерного друкуючого обладнання кожен бажаючий може зробити в Луцьку, звернувшись в магазин Модуль.Детально  

Пропонуємо провести ремонт ноутбуків у Луцьку за демократичною ціною, доступною кожному клієнту.

Детально  

Покупка чи замовлення комп’ютерної та офісної техніки здійснюється безпосередньо в магазині у Вашому місті, що спрощує подальше гарантійне чи післягарантійне обслуговування придбаної техніки.

Детально  

Наші переваги:

  • Покупка чи замовлення необхідного товару здійснюється безпосередньо в магазині у Вашому місті, що спрощує подальше гарантійне чи післягарантійне обслуговування придбаної техніки. Зменшує витрати покупця за доставку як і на початковому етапі покупки так і у разі гарантійних звернень.

  • Кваліфікований ремонт та сервісне обслуговування, спрямоване в першу чергу на якість надання послуг для задоволення потреб клієнта.

  • Значний досвід у співпраці з державними установами, що до продажу та обслуговуванню комп’ютерної техніки. Швидке та професійне оформлення документів зекономить Ваш час у ГУ Державної казначейської служби України.