Підвищення ціни на програмний продукт «1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України»

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Шановні клієнти та партнери!

Випуск у 2007 році програмного продукту "1С:Підприємство 8. Управління  торговим підприємством для України" став технологічним і методологічним проривом у автоматизації бізнесу українських підприємств. Після 12 років з моменту випуску даний програмний продукт залишається популярним і затребуваним на поточний момент.

На жаль, за період, що минув, продукт застарів як технологічно, так і функціонально, і його розвиток в подальшому не планується. При цьому, беручи до уваги затребуваність програмного продукту "1С:Підприємство 8. Управління  торговим підприємством для України", він не знімається з продажу і продовжує підтримуватися в актуальному стані.

Як сказано вище – цей програмний продукт розроблявся на технологіях попереднього покоління, які на поточний момент поступово застарівають. Такі технології вимагають все більших витрат для підтримки продукту в актуальному стані. З огляду на зростання витрат як на підтримку високої якості самого рішення, що базується на застарілих технологіях, так і знань фахівців, що займаються роботою з ним, на семінарі САБ більшістю голосів присутніх учасників прийнято рішення про необхідність підвищення цін на цей програмний продукт.

Повідомляємо, що з 01.07.2019 року планується підвищити ціни на програмний продукт "1С:Підприємство 8. Управління  торговим підприємством для України". Ціни, які планується встановити з 01.07.2019 р., наведені у таблиці.


Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ

2900001801423

Управління  торговим підприємством для України

22 000


Звертаємо увагу, заявки на покупку можуть бути відвантажені за старими цінами тільки до 27 червня 2019 р. включно (останній робочий день червня 2019 р.). Починаючи з 1 липня 2019 року відвантаження буде здійснюватися за новими цінами незалежно від дати розміщення заявки.

Придбати продукт УТП
Повернутися до списку