M.E.Doc припиняє випуск оновлень для операційних систем Windows 7 i Windows Server 2008

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Важлива інформація для бухгалтера!

M.E.Doc припиняє випуск оновлень для операційних систем Windows 7 i Windows Server 2008 R2 та інших застарілих ОС.

Це означає, що на цих операційних системах M.E.Doc з часом може перестати працювати, або буде працювати з помилками, як це було з Windows XP.

Дане рішення було зумовлено тим, що Microsoft 14 січня 2020 року припинив підтримку операційних систем Windows 7 i Windows Server 2008 R2, а це одні з наймасовіших операційних систем, які використовуються у світі.

Очевидно, який стрес отримає бухгалтер, коли в останні дні здачі звітності виявить, що M.E.Doc не оновлений і працює не коректно. Як наслідок це несвоєчасно здані звіти і штрафні санкції на підприємство.

Таким чином, сьогодні для кожного підприємства важливо операційну систему на комп'ютерах, де встановлено M.E.Doc, привести у відповідність актуальним вимогам, опублікованим на офіційному сайті M.E.Doc.

Фірма Модуль пропонує БЕЗКОШТОВНО перевірити операційну систему Вашого комп'ютера на відповідність вимогам програми M.E.Doc.

Все, що Вам потрібно, це зателефонувати до нас за номером +38 (098) 748-22-35 або +38 (099) 502-01-52 і залишити заявку.

З Вами звяжеться наш технічний спеціаліст і перевірить всі необхідні компоненти, а саме:

  • версію операційної системи;
  • наявність актуальних оновлень;
  • резервування програми.

У випадку виявлення проблем ми надамо Вам БЕЗКОШТОВНУ консультацію по їх виправленню.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.
Повернутися до списку