Мобільне рішення для групи компаній ІЛЛА

Мобільне рішення для групи компаній ІЛЛА

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Мобільне рішення для групи компаній ІЛЛА

Характеристики
Категория:
Автоматизація дистрибуції
Описание проекта
Про компанію

ТОВ «ІЛЛА» є провідним дистриб'ютором продовольчої групи товарів в Тернопільській області. Компанія обслуговує понад 5000 клієнтів. Серед партнерів фірми такі відомі торгові марки, як «Олейна», «Торчин», «Мівіна», «Інтеррибфлот», «Аква», «Авіс». Кількість торгових представників — понад 100.

Проблеми клієнта, на підставі в яких були поставлені цілі автоматизації
  • Істотно обмежені можливості адаптації використовуваного мобільного додатка під бізнес процеси підприємства;
  • Необхідність використовувати мобільні термінали на застарілій платформі Windows Mobile;
  • Відсутність можливості бачити торговим агентом актуальні на поточний момент залишки;
  • Відсутність механізмів контролю за роботою торгових агентів;
  • Відсутність механізмів маршрутів торгових агентів.
Історія впровадження

Існуючий мобільний додаток TradeAgent не задовольняв вимогам підприємства щодо реалізації потрібних бізнес механізмів. Крім того, у зв'язку із суттєвим збільшенням кількості торгових агентів, виникла необхідність закупівлі додаткових мобільних терміналів, що працюють на застарілій платформі Windows Mobile. Проаналізувавши загальну вартість проекту, на підприємстві було прийнято рішення перейти на мобільне рішення на сучасні платформі. У листопаді 2015 року наші працівники приступили до виконання технічного завдання і вже в грудні 2015 року мобільний додаток «Мобільна торгівля» для Android було здано в промислову експлуатацію.

Результати впровадження

Мобільний додаток було розроблено і впроваджено у строки та згідно з технічним завданням. Серед запроваджених механізмів слід виділити автоматизацію роботи торгових агентів згідно із затвердженими маршрутами, зручні форми підбору товарів при складанні замовлення, актуальність залишків товарів на момент складання замовлення, інтеграція з внутрішніми бізнес-процесами підприємства.

Окупність проекту

Запровадження облікової системи дозволило істотно скоротити час оформлення замовлення торговим агентом, покращити і оптимізувати взаєморозрахунки з контрагентами. Реалізація облікової системи підприємства і мобільного додатку на одній технологічній платформі дозволило зменшити витрати на підтримку інфраструктури. Замість закупівлі дорогих мобільних терміналів на Windows Mobile мобільне рішення для Android дало можливість використовувати доступні і недорогі мобільні телефони. Термін окупності проекту 10 місяців.