Мобільне рішення для ФОП Поручник С. М.

Мобільне рішення для ФОП Поручник С. М.

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Мобільне рішення для ФОП Поручник С. М.

Характеристики
Категория:
Автоматизація дистрибуції
Описание проекта
Про компанію

Поручник С.М. ФОП. Компанія займається оптовим продажем продуктової кондитерської групи товарів. Всього в асортименті присутні близько 3000 позицій товарів з яких 400 постійно актуальні. З клієнтами працюють в основному торгові агенти.

Проблеми клієнта, на підставі яких були поставлені цілі автоматизації

Відсутня автоматизація роботи торгових агентів. До впровадження “Мобільної торгівлі” продажі відбувались наступним чином: зранку торговим представникам роздруковувався актуальний прайс-лист із цінами та залишками товарів, а також заборгованість клієнтів, яку необхідно забрати. Після цього торгові представники виходили на маршрут, брали замовлення в клієнта та за допомогою телефонного зв'язку диктували оператору товарний склад замовлення, або в кінці дня заходили в центральну базу і самі створювали замовлення. Після цього оператори опрацьовували замовлення та відправляли їх на формування маршрутного листа.

Історія впровадження

Після вивчення бізнес-процесів підприємства було прийнято рішення про автоматизацію роботи торгових агентів на основі мобільного додатку для Android “Мобільна торгівля”.

Результати впровадження

У результаті впровадження “Мобільної торгівлі” було вирішено усі завдання замовника. А саме:

  • автоматизація надходження актуальної інформації по цінах, асортименту, залишках товарів;
  • автоматизовано процес створення замовлення та його розміщення у центральній базі;
  • оптимізовано роботу операторів оброблення замовлень;
  • оптимізовано роботу комірників;
Oптимізовано розмежування доступу до даних - кожному торговому агенту приходить на смартфон інформація лише про його контрагентів і лише ті ціни, з якими працюють його клієнти а не весь прайс-лист.

Окупність проекту

Завдяки впровадженню “Мобільної торгівлі” підприємству вдалося вийти на якісно новий рівень роботи. Зменшилися витрати на роздатковий матеріал — вся інформація для торгового агента приходить на смартфон/планшет в електронному вигляді через обмін з центральною базою. Завдяки можливості торговим агентом отримати актуальні залишки в будь-який момент часу вдалось знизити кількість замовлень товару, який відсутній на складі, відразу замінюючи їх аналогами. Оскілько всі замовлення приходять протягом дня, то навантаження на операторів розподіляється рівномірно протягом дня, а не наростає на вечір. Це дало можливість реалізовувати товар на наступний день після його замовлення.