Автоматизація компанії "Be Happy"

Автоматизація компанії "Be Happy"

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Автоматизація компанії "Be Happy"

Характеристики
Категория:
Автоматизація в Польщі
Замовник:
"Be Happy"
Сайт:
Описание проекта
Про компанію

Компанія "Be Happy" заснована в 2004 році. На сьогоднішній день компанія представлена в таких країнах як Україна, Польща, Німеччина, Словаччина, Росія. Основний вид діяльності - виробництво та оптова торгівля персоніфікованих подарунків імпульсної покупки. Основні оперативні бізнес процеси компанії: закупівля напівфабрикатів, виробництво продукції, переміщення між складами, оптова торгівля, реалізація через торгові мережі, оренда інвентарю. Для роздрібної торгівлі використовує сайт.

Вимоги клієнта до облікової системи в Польщі, на підставі яких були поставлені цілі автоматизації за допомогою облікової системи Modulsoft: ERP
  • Можливість одночасного ведення обліку в декількох країнах Європейського союзу;
  • Інтерфейс, наближений до програмних продуктів, що використовуються на підприємстві;
  • Можливість адаптації системи під бізнес процеси підприємства;
  • Можливість обліку інвентарю, переданого в оренду.
Історія впровадження

У грудні 2014 року компанією "Be Happy" було прийнято рішення про автоматизацію польського підрозділу за допомогою програми Modulsoft: ERP. З січня 2015 року компанія "Be Happy" ввела в промислову експлуатацію цю систему. У квітні 2015 року був підписаний договір на технічну підтримку і обслуговування програми Modulsoft: ERP.

Результати впровадження

Оперативні документи на надходження товарів, їх переміщення, реалізація в Польщі, Німеччині, Словаччині, за документами облік витрат, основних засобів і оренда інвентарю формується в системі. Створено додаткові друковані форми видаткових документів на німецькій та англійській мовах. Розроблено індивідуальні звіти для власників бізнесу. Бухгалтерія підприємства "Be Happy" передана на аутсорсинг. Водночас програма дає можливість контролю правильної підготовки податкової звітності та фінансового аналізу компанії.

Окупність проекту

Вибір системи дав можливість компанії "Be Happy" в порівняно короткі терміни автоматизувати польський підрозділ. Через те, що більшість співробітників компанії "Be Happy" з України, то навчання персоналу по роботі в знайомій їм системі, з економічної точки зору, було найбільш ефективним. Вартість ліцензій на продукт ModulSoft: ERP одна з найнижчих на системи подібного рівня в Європі. Додатковий контроль оформлення податкової звітності не раз допоміг запобігти помилкам та спланувати податкове навантаження.