Автоматизація СТО

Впровадження та супровід програм BAS

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Можливість обліку матеріалів та оформлення бухгалтерських документів в програмі на сьогодні є мінімальною потребою в діяльності автосервісу. Постійний ріст потреби в якості отриманих клієнтом послуг, дефіцит кваліфікованого персоналу, висококонкурентний ринок потребує більш глибокої автоматизації процесів підприємства. А саме зручна та швидка виписка документів клієнту, облік автомобілів клієнтів, облік матеріалів в розрізі замовлень, контроль статусів замовлень, автоматичний та прозорий для співробітника розрахунок заробітної плати - невід’ємна частина підвищення стабільності та прибутковості підприємства, що надає послуги по ремонту та сервісному обслуговуванню автомобілів.

На основі розроблених модулів та багаторічного досвіду пропонуємо Вам автоматизацію Вашого автосервісу. Існуюча підсистема призначена для автоматизації обліку в автосервісах, автомийках, станціях технічного обслуговування автомобілів, розроблена для конфігурації "1С:Підприємство. Управління торговим підприємством" та включає наступні функціональні можливості:

Основа підсистеми. Використовується для відображення в програму факту виконання сервісних робіт для замовника. Первинною одиницею в заказ-наряді є послуга, в склад якої можуть входити виконані роботи та використані при цьому запчастини.
1.png  
Переміщення товарів необхідних для виконання робіт відбувається з допомогою документу Переміщення товарів, який можна створити з форми заказ-наряду автоматично.
Формування необхідних друкованих форм: замовлення-наряд, квитанція на оплату.
3.png
Модуль надає можливість відслідковувати статуси робіт по “Заказ-наряду”: не розпочато, виконується, завершена. Факт завершення ремонту і здачі роботи замовнику відображається в документі “Закриття заказ-наряду”.
4.png
Довідник «Автомобілі» служить для зберігання інформації по автомобілю клієнта (марка, модель, рік випуску, VIN номер, державний номер, пробіг)
5.png
Модуль надає можливість нарахувати та виплатити торговому агенту (посереднику) за роботи по Заказ-наряду.
6.png
Модуль передбачає можливість нарахування заробітної плати механікам і менеджерам виходячи з зробленої ними роботи та відсотка трудової участі.
7.png
Звіт по нарахованій заробітній платі формується в розрізі співробітників та Заказ-нарядів.
7,1.png

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.
Повернутися до списку