Моніторинг присутності співробітників (СКУД)

Впровадження та супровід програм BAS

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Одним з показників мотивації співробітника є факт присутності його на робочому місті. Крім того, для прийняття оперативних рішень помічною є можливість моніторингу факту присутності в офісі співробітників. На сьогодні для вирішення таких задач використовують систему контролю управління доступом (СКУД). Ефективність використання цієї системи доступу для отримання факту присутності співробітника на робочому місті суттєво залежить від зручності доступу до такої інформації. Якщо облікова система Вашого підприємства - це 1С:Підприємство, то найкращім рішенням було б зберігати та аналізувати такі дані саме в ній.

Пропонуємо автоматизацію моніторингу присутності співробітників на основі розробленого нами модуля 1С:Підприємство «Монітор присутності (СКУД)». Цей модуль призначений для моніторингу подій в СКУД (входу - виходу працівників) через програму 1С:Підприємство і збереження в ній цих даних, а саме відслідковування часу проходження працівником системи контролю доступом (входу і виходу) як на поточний момент, так і за будь-який інший день.

Функціональні можливості:

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.
Повернутися до списку