Моніторинг присутності співробітників (СКУД)

Місія нашої компанії - ми перетворюємо захоплення, знання, досвід і сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Одним з показників мотивації співробітника є факт присутності його на робочому місті. Крім того для прийняття оперативних рішень помічною є можливість моніторингу факту присутності в офісі співробітників. На сьогодні для вирішення таких задач використовують систему контролю управління доступом (СКУД). Ефективність використання цієї системи доступу для отримання факту присутності співробітника на робочому місті суттєво залежить в зручності доступу до такої інформації. Якщо облікова система Вашого підприємства - це 1С, то найкращім рішенням було б зберігати та аналізувати такі дані в 1С.

Пропонуємо автоматизацію моніторингу присутності співробітників на основі розробленого нами модуля 1С «Монітор присутності (СКУД)», який призначений для моніторингу подій в СКУД (входу - виходу працівників) через програму 1С і збереження цих даних в 1С, а саме відслідковування часу проходження працівником системи контролю доступом (входу і виходу) як на поточний момент, так і за будь-який інший день.

Функціональні можливості:

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.

Товари

Повернутися до списку