Синхронізація сайту з 1С:Підприємством

Впровадження та супровід програм 1С:Підприємство
Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Складність реалізації завдання щодо синхронізації сайту з програмою 1С:Підприємство - це приховані дефекти, які можуть з'явитися після певного часу роботи механізму. Це може призвести до втрати замовлень, затримки відвантаження замовленого товару, не правильним цінам на сайті, помилки у відображенні наявності товару на складі. Замовнику дуже складно перевірити правильність роботи механізму синхронізації інтернет-магазину з програмою 1С:Підприємство, передбачити всі можливі ситуації роботи користувача і системи. Тому дуже важливо такі роботи довірити досвідченим фахівцям.

Група програмістів виконає в короткі терміни до 2 тижнів синхронізації Вашого інтернет-магазину з конфігурацією 1С:Підприємство.
Ми задамо потрібні питання, щоб максимально наблизити наше рішення до Вашого бізнесу. Велика кількість перевірених часом напрацювань, команда досвідчених, висококваліфікованих фахівців забезпечить Вам швидке і якісне вирішення завдання синхронізації Вашого сайту інтернет-магазину з програмою 1С:Підприємство.


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.

Відгуки

Спеціалісти компанії в узгоджені терміни провели всі необхідні доопрацювання в нашій програмі 1С:Підприємство пов'язані з синхронізацією цієї системи з нашим інтернет-магазином. Система працює стабільно і на сьогодні не вимагає підтримки. Рекомендуємо фірму Modul Soft, як досвідченого, компетентного партнера по налаштуванню подібних синхронізацій.

Piotr Moritz
Prezes Zarządu Softland Sp. z o.o.
Повернутися до списку