Команда програмістів 1С:Підприємство

Впровадження та супровід програм BAS

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Команда досвідчених, кваліфікованих програмістів у будь який зручний для Вас час, якісно, швидко та з розумінням, виконає задачі по програмуванню, зробивши Вашу роботу зручною та комфортною для Вас.
Дана послуга надасть Вам можливість використання послуги команди програмістів у той період, коли це дійсно для вас необхідно. Можливо, у Вас є штатний програміст який виконає ці задачі? Так, виконає, але на це йому знадобиться 6 місяців, нашій команді 2 місяці. Швидкість реалізації ідеї вбереже від недоотриманого прибутку. В нашій компанії працюють декілька команд програмістів, тому можна індивідуально під клієнта та кретичності завдання, визначити обсяг виконання робіт, змінюючи його від 1 до 100 годин на тиждень.
Практика використання віддалених команд працівників відносно недавно прийшла на наш ринок, проте багато організацій вже встигли оцінити її, економлячи значні кошти та оптимізуючи витрати на персонал. Це грає важливу роль в економічно нестабільні періоди. Та дає можливість виконати потрібні розширення при обмеженому бюджеті.

Ми пропонуємо:
  • Впровадження та налаштування специфічного бухгалтерського та управлінського обліку, які відрізняються від стандартних рішень.
  • Автоматизація та спрощення процедури внесення та корекції інформації.
  • Автоматизація бізнес процесів, робочих місць менеджерів та технічного персоналу.
  • Індивідуальні рішення та розробки для специфічних видів діяльності на платформі 1С:Підприємство.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.
Повернутися до списку