Впровадження та супровід програм 1С

Місія нашої компанії - ми перетворюємо захоплення, знання, досвід і сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Якісне надання послуги з технічної підтримки та консультування гарантує команда висококваліфікованих фахівців Service Desk. Навички та знання відділу Service Desk підтверджені відповідними дипломами та сертифікатами фірми-розробника 1С.


Детально  

Група програмістів виконає в короткі терміни до 2 тижнів синхронізації Вашого інтернет-магазину з конфігурацією 1С.
Детально  

Багаторічний досвід, знання специфіки, власний напрацювання, задоволені клієнти гарантують Вам успішну автоматизацію Вашої компанії.


Детально  

Понад 40 успішних впроваджень нашої облікової системи на лісогосподарських підприємствах гарантує Вам успішну автоматизацію обліку Вашого підприємства.

Детально  

На основі розроблених модулів та баготорічного досвіду пропонуємо Вам автоматизацію Вашого автосервісу. Існуюча підсистема призначена для автоматизації обліку в автосервісах, автомийках, станціях технічного обслуговування автомобілів, розроблена для конфігурації 1С Управління торговим підприємством.

Детально  

Пропонуємо автоматизацію моніторингу присутності співробітників на основі розробленого нами модуля 1С «Монітор присутності (СКУД)». Цей модуль призначений для моніторингу подій в СКУД (входу - виходу працівників) через програму 1С і збереження цих даних в 1С, а саме відслідковування часу проходження працівником системи контролю доступом (входу і виходу) як на поточний момент, так і за будь-який інший день.

Детально  

Команда досвідчених, кваліфікованих програмістів у будь який зручний для Вас час, якісно, швидко та з розумінням, виконає задачі по програмуванню, зробивши Вашу роботу зручною та комфортною для Вас.

Детально  

Розробка, адаптація та впровадження програм на платформі 1С

Понад 200 успішних впроваджень в Україні та Польщі — наші гарантії ефективного впровадження на Вашому підприємстві.