Автоматизація обліку лісового господарства

Місія нашої компанії - ми перетворюємо захоплення, знання, досвід і сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Специфіка роботи лісових господарств є оперативний, бухгалтерський та податковий облік, а відомча звітність є одна з найскладніших серед виробничих підприємств України. Це поєднання переробного виробництва, непростої заробітної плати, валютного обліку, бюджетного фінансування, електронного обліку деревини, понад 40 індивідуальних форм внутрішньогалузевої звітності, бджільництва, скотарства, рибальства і багато іншого. Важко пригадати таку ділянку обліку, якої немає в лісових господарствах. Ми розробили унікальну конфігурацію на платформі 1С8 на базі "Бухгалтерії для України" та методику її впровадження, що дозволило нам впровадити більш як в 40 лісогосподарських підприємствах України. Вся галузева звітність, електронний облік деревини, відвід, таксація, робоче місце керівника управління - це те, що є лише в нашій конфігурації. Більш докладно з функціональними можливостями конфігурації можна ознайомитися тут.

Наші унікальні переваги:

  • нам вдалося організувати роботу 22 лісгоспів (150 користувачів) в єдиній базі;
  • підтримка команди Service Desk дипломованих фахівців;
  • високий науковий потенціал команди наших фахівців, що підтверджується дипломами кандидатів наук та магістрів у сфері IT;
  • ми не тільки продаємо конфігурацію, а гарантуємо її впровадження і подальший супровід.


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.

Відгуки

Товари

Повернутися до списку