Впровадження програм 1С:Підприємство в Польщі

Впровадження програм 1С:Підприємство та бухгалтерський аудит в Польщі

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Пропонуємо послугу з розробки, впровадження та супроводу програм на платформі 1С:Підприємство в Польщі. Якість наших робіт підтверджено позитивними відгуками наших клієнтів і партнерським статусом компанії 1С «Solutin partner» в Польщі. Працюємо на польському ринку з 2007 року. На сьогоднішній день, польський напрямок здійснюється через нашу фірму Modul Soft Sp. z o.o. засновану в 2011 році. Після впровадження програми можемо також надати бухгалтерський супровід Вашої компанії.

Наші унікальні переваги на польському ринку:
  • команда більш ніж з 10-ти сертифікованих програмістів, які володіють польською мовою, знаннями польської бухгалтерського і податкового обліку;
  • команда Service Desk дипломованих фахівців в податковому обліку Польщі, які володіють українською, російською та польською мовою;
  • високий науковий потенціал команди наших фахівців, підтверджений дипломами кандидатів наук і магістрів в сфері IT.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.
Повернутися до списку