Впровадження програм 1С:Підприємство в Польщі

Впровадження програм 1С:Підприємство та бухгалтерський аудит в Польщі
Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Пропонуємо послугу з розробки, впровадження та супроводу програм на платформі 1С:Підприємство в Польщі. Якість наших робіт підтверджено позитивними відгуками наших клієнтів і партнерським статусом компанії 1С «Solutin partner» в Польщі. Працюємо на польському ринку з 2007 року. На сьогоднішній день, польський напрямок здійснюється через нашу фірму Modul Soft Sp. z o.o. засновану в 2011 році. Після впровадження програми можемо також надати бухгалтерський супровід Вашої компанії.

Наші унікальні переваги на польському ринку:
  • команда більш ніж з 10-ти сертифікованих програмістів, які володіють польською мовою, знаннями польської бухгалтерського і податкового обліку;
  • команда Service Desk дипломованих фахівців в податковому обліку Польщі, які володіють українською, російською та польською мовою;
  • високий науковий потенціал команди наших фахівців, підтверджений дипломами кандидатів наук і магістрів в сфері IT.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.

Відгуки

Firmę Modul Soft Sp. z o.o. wybraliśmy zgodnie z rekomendacjami dostawca 1С:Przedsiębiorstwo, zostało również wzięte pod uwagę bogate doświadczenie i wysoki poziom naukowy jej pracowników. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność pracownikom Modul Soft ponieważ ich profesjonalizm i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły nam wykonać wszystkie ustawione zadania.

Компанію Modul Soft Sp. z o. o. ми вибрали згідно з рекомендаціями постачальника 1С:Підприємства, були прийняті до уваги багатий досвід та високий науковий рівень її працівників. Ми хотіли б висловити нашу вдячність співробітникам Modul Soft за те, що їх професіоналізм та наполегливість в досягненні мети дозволили нам виконати усі встановлені задачі.

Борович Вадим
Директор з виробництва компанії Artcem Sp. J.

Rekomendujemy współpracę z firmą Modul Soft Sp. z o.o. za ich kompetencje i zaangażowanie przy wdrażaniu rozwiązania, a w szczególności za szybkość reakcji na nasze zgłoszenia oraz potrzeby modyfikacji. Nasza dobra współpraca nadal trwa, bowiem firma Modul Soft Sp, z o.o. dla naszych pracowników operatywnie świadczy usługi szkoleniowe oraz zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne.

Ми рекомендуємо співпрацю з компанією Modul Soft Sp. z o.o., за їх компетентність і участь при впровадженні рішення, і, зокрема, за швидкість реакції на наші заявки і необхідності змін. Наше гарне співпраця продовжується, так як компанія Modul Soft Sp. z o.o. для наших співробітників оперативно надає послуги з навчання та надає всебічну технічну підтримку.

Melnyk Sviatoslav
Właściciel Spółki SM-Gwarant Sp. z o.o.
Rekomendujemy firmę Modul Soft jako kompetentnego oraz otwartego na potrzeby klienta partnera do współpracy w zakresie wdrożenia oraz obsługi bieżącej 1C: Enterprise.

Ми рекомендуємо компанію Modul Soft як компетентного і в той же час відкритого до потреб клієнта, партнера для співпраці в галузі впровадження та поточного обслуговування 1С:Підприємство

Katarzyna Manys-Mętrak
Chief Accountant Biolanic Sp. z. o. o.

Товари

Розробки на базі 1С:Підприємства для Польщі
300 зл./міс.
Розробки на базі 1С:Підприємства для Польщі
1 000 зл.
Розробки на базі 1С:Підприємства для Польщі
1 000 зл.
Повернутися до списку