Аутсорсинг ІТ і бухгалтерії польської компанії

Впровадження програм 1С:Підприємство та бухгалтерський аудит в Польщі
Менеджери з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Поставити запитання

Комплексна послуга з ведення бухгалтерського і податкового обліку польської компанії, а також IT супровід — усе це забезпечить швидкий старт Вашого підприємства в Польщі.

Бухгалтерський супровід, IT-аутсортинг, програмне забезпечення на платформі 1С:Підприємство, навчання та технічний супровід польською, українською та російською мовами - унікальна на польському ринку комплексна послуга нашої компанії. Передайте нам в аутсорсинг ці роботи! Звільніть свій час для маркетингу, організації продажів, підбору персоналу та інших більш важливих, творчих завдань, які принесуть конкурентну перевагу і процвітання Вашому бізнесу в Польщі!

Ми надамо Вам доступ за допомогою тонкого клієнта до нашої облікової системи, розробленої на платформі 1С:Підприємство. Навчимо Вас роботі з оперативними документами і звітами для аналізу даних. Розділимо з Вами обов'язки по введенню первинних даних в систему. Візьмемо на себе відповідальність за ведення бухгалтерського та податкового обліку, складання звітності в державні служби.

Тільки співпрацюючи з нами, Ви отримуєте професійні послуги і турботу:
  • першого бухгалтерського бюро в Польщі, яке використовує для ведення обліку програму на платформі 1С:Підприємство; 
  • команди Service Desk дипломованих фахівців в податковому обліку Польщі, які володіють українською, російською та польською мовою;
  • команд сертифікованих програмістів з досвідом роботи в Польщі, для кастомізації нашого рішення для Вашого бізнесу або синхронізації його з Вашим корпоративними рішеннями на платформі 1С:Підприємство.

При цьому вартість наших послуг не перевищує середню вартість на польському ринку аутсорсингу тільки бухгалтерських послуг.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші запитання.

Відгуки

Firmę Modul Soft Sp. z o.o. wybraliśmy zgodnie z rekomendacjami dostawca 1С:Przedsiębiorstwo, zostało również wzięte pod uwagę bogate doświadczenie i wysoki poziom naukowy jej pracowników. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność pracownikom Modul Soft ponieważ ich profesjonalizm i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły nam wykonać wszystkie ustawione zadania.

Компанію Modul Soft Sp. z o. o. ми вибрали згідно з рекомендаціями постачальника 1С:Підприємства, були прийняті до уваги багатий досвід та високий науковий рівень її працівників. Ми хотіли б висловити нашу вдячність співробітникам Modul Soft за те, що їх професіоналізм та наполегливість в досягненні мети дозволили нам виконати усі встановлені задачі.

Борович Вадим
Директор з виробництва компанії Artcem Sp. J.

Товари

Розробки на базі 1С:Підприємства для Польщі
300 зл./міс.
Розробки на базі 1С:Підприємства для Польщі
1 000 зл.
Повернутися до списку