Бітрікс24 компанії "Be Happy"

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Бітрікс24 компанії "Be Happy"

Характеристики
Категорія:
Бітрікс24
Опис проекту

Компанія "Be Happy" заснована в 2004 році. На сьогоднішній день компанія представлена в таких країнах як Україна, Польща, Німеччина, Словаччина, Росія. Основний вид діяльності - виробництво та оптова торгівля персоніфікованих подарунків імпульсної покупки. Основні оперативні бізнес процеси компанії: закупівля напівфабрикатів, виробництво продукції, переміщення між складами, оптова торгівля, реалізація через торгові мережі, оренда інвентарю. Для роздрібної торгівлі використовує сайт. Для ведення оперативного і бухгалтерського обліку в Україні та Росії використовують програму 1С:Підприємство.


Широка географія компанії сприяла її розвитку, але з комунікацією постійно виникали незручності. Доцільним рішенням стала пропозиція використання “Бітрікс24”, у березні 2015р. - це була безкоштовна версія, а вже у вересні 2015р. розпочалось впровадження “Корпоративного порталу “Бітрікс24”. Створення груп для спілкування в особистій соцмережі, забезпечило швидку комунікацію між співробітниками. Миттєве інформування, як груп так і окремих працівників, пришвидшило виконання завдань. Проведення наради керівників стало справою кількох хвилин завдяки можливості відео дзвінків. Використання телефонії та CRM спростило та пришвидшило роботу з клієнтами. Користуючись Бітрікс24.Диск – було створено спільну базу документів. Завдання керівників з’являються у працівників ще до початку робочого дня. «Бітрікс24» - це новий пульс компанії.