Автоматизація компанії "Be Happy"

Місія нашої компанії - ми перетворюємо наші захоплення, знання, досвід та сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Автоматизація компанії "Be Happy"

Характеристики
Категорія:
1С:Підприємство в Польщі
Відгук:
Замовник:
"Be Happy"
Сайт:
Опис проекту
Про компанію

Компанія "Be Happy" заснована в 2004 році. На сьогоднішній день компанія представлена в таких країнах як Україна, Польща, Німеччина, Словаччина, Росія. Основний вид діяльності - виробництво та оптова торгівля персоніфікованих подарунків імпульсної покупки. Основні оперативні бізнес процеси компанії: закупівля напівфабрикатів, виробництво продукції, переміщення між складами, оптова торгівля, реалізація через торгові мережі, оренда інвентарю. Для роздрібної торгівлі використовує сайт. Для ведення оперативного і бухгалтерського обліку в Україні та Росії використовують програму 1С:Підприємство.

Вимоги клієнта до облікової системи в Польщі, на підставі яких були поставлені цілі автоматизації за допомогою облікової системи Modulsoft: ERP
  • Можливість одночасного ведення обліку в декількох країнах Європейського союзу;
  • Інтерфейс, наближений до програмних продуктів, що використовуються на підприємстві. На момент впровадження - це 1С:Підприємство в Україні і Росії;
  • Можливість адаптації системи під бізнес процеси підприємства;
  • Можливість обліку інвентарю, переданого в оренду.
Історія впровадження

У грудні 2014 року компанією "Be Happy" було прийнято рішення про автоматизацію польського підрозділу за допомогою програми Modulsoft: ERP. З січня 2015 року компанія "Be Happy" ввела в промислову експлуатацію цю систему. У квітні 2015 року був підписаний договір на технічну підтримку і обслуговування програми Modulsoft: ERP.

Результати впровадження

Оперативні документи на поступлення товарів, їх переміщення, реалізація в Польщі, Німеччині, Словаччині, за документами облік витрат, основних засобів і оренда інвентарю формується в системі. Створено додаткові друковані форми видаткових документів на німецькій та англійській мовах. Розроблено індивідуальні звіти для власників бізнесу. Бухгалтерія підприємства "Be Happy" передана на аутсорсинг. У той же час програма дає можливість контролю правильної підготовки податкової звітності та фінансового аналізу компанії.

Окупність проекту

Вибір системи на платформі 1С:Підприємство дав можливість компанії "Be Happy" в порівняно короткі терміни автоматизувати польський підрозділ. Так як більшість співробітників компанії "Be Happy" з України, то навчання персоналу по роботі в знайомій їм системі 1С:Підприємства, з економічної точки зору, було найбільш ефективним. Вартість ліцензій на продукт ModulSoft: ERP одна з найнижчих на системи подібного рівня в Європі. Додатковий контроль оформлення податкової звітності не раз допоміг запобігти помилкам та спланувати податкове навантаження.