1C в Польщі

Місія нашої компанії - ми перетворюємо захоплення, знання, досвід і сучасні IT-технології в ефективність роботи підприємств.


Компанія Artcem заснована в 2005 році. Статутний капітал компанії 7 800 000 зл. (1,9 млн. Євро). Основний вид діяльності виробництво і оптовий продаж цементу. На момент підписання договору автоматизації компанія нараховувала 85 осіб. Основними оперативними бізнес процесами були: закупівля цементу насипом, фасовка цементу, оптовий продаж близько 200 реалізацій в день і доставка цементу, з пошуком транспортних компаній. Використовували сайт для оформлення заявок з відправкою їх на пошту і систему Symfonia від компанії Sage для ведення оперативного і бухгалтерського обліку.


Компанія Biolanic Sp. z o.o. заснована в 2010 році. Основний вид діяльності дистрибуція екологічно чистої сировини для виробництва автомобільних шин. Компанія була створена як структурний, логістичний підрозділ виробничого холдінгу Оргхім. На момент підписання договору автоматизації компанія налічувала понад 30 складів у різних частинах Європи і Африки. Основними оперативними бізнес процесами були: закупівля масел в Росії на розподільчі склади в Європі, переміщення між своїми складами, контроль оптимальних залишків на складах, продаж сировини безпосереднім виробникам автомобільних шин, аналіз логістичних шляхів доставки товару. Використовували систему від компанії Comarch для ведення оперативного і бухгалтерського обліку.


У грудні 2014 року компанією "Be Happy" було прийнято рішення про автоматизацію польського підрозділу за допомогою програми Modulsoft: ERP. З січня 2015 року компанія "Be Happy" ввела в промислову експлуатацію цю систему. У квітні 2015 року був підписаний договір на технічну підтримку і обслуговування програми Modulsoft: ERP.


Компанія SM Gwarant заснована в 2007 році. Основний вид діяльності оптова та роздрібна торгівля автомобільних запчастин. Компанія була створена як структурний підрозділ української компанії ТзОВ «Транспортна компанія». На момент підписання договору автоматизації компанія налічувала близько 30 співробітників в Україні і Польщі. Основними оперативними бізнес процесами були: закупівля запасних частин до автомобілів в Польщі, роздрібний продаж в Польщі та в Україні, оптовий продаж, оформлення Tax Free, переміщення на склади в Україну. Використовували систему від компанії Insert для ведення оперативного обліку. Бухгалтерський облік на аутсорсингу.